Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

6 Comments

Tady je Robovo – Honky Tonky trail

Tady je Robovo – Honky Tonky trail

V sobotu jsme byli u Roba, že projedeme traily po zimě, jestli pořád stejně  drncají, jsou na stejném místě a jsou pořád tak zábavné. Traily jsou na stejném místě. Asi jsou i stejné, ale rozhodně drncají víc. A protože si Rob na nás připravil novinku, v podobě Honky Tonky trailu, bylo nutno si ho dnes vyrazit prohlídnout znovu a bez předsudků.

Mnoho lidí se mnou určitě nebude souhlasit, ale je to pecka. Trail, který kdo projede bez odšlápnutí a bez chyby, tak je bud strašný talent, nebo neuvěřitelný klikař. Jak v sobotu šel za Robem lehce, a chyboval jsem jen malinko, tak dneska to bylo už horší. Abych projel úseky čistě, musel jsem se vracet znovu a znovu. A to ne, že bych je potom projel čistě, prostě jsem si jenom nešlápl na zem. Ne, že by tam bylo něco těžkého, každý metr samostatně by byla sranda a jednoduchost sama, ale takhle pohromadě to potrápí hlavu i tělo.

Každopádně, pokud se má jezdec někam posunout, tak jedině na trailu, který neprojede na první pokus. Ani na druhý. Uvidíme, jaké budou další ohlasy, mě a bráchovi se líbí moc. Názory ostatních nemohu hodnotit. Určitě se podělí sami.

Comments

 1. Už je to tu zas. Závod se blíží a lidi začínaj na tajňačku najíždět, aniž by se předem náznakem zmínili. Olympiáda hadr. Tohle bude zas velký.

 2. 2 perry: hlavně ale nesmí zapršet, jinak by je někdo třeba viděl mokrý :)
  Těšim se do Kraslic, hoj!

 3. No tak to je jasný, protože když najížděj všichni, výhodu nezískává nikdo a tudíž se nemusí najíždět vůbec:) Původně jsem chtěl najíždět i dneska, ale včera mi to tak nešlo, že to stejně nemá smysl.

 4. pobavilo mě, když jsem se dozvěděl, že Honky Tonky vlastně existuje už desetiletí… V tomhle světle totiž člověk přijde na to, že Monkey trail byl postavenej pro to, abych se hned nepřizabil a učil se trialovat… Pak teprve jsem byl připuštěn na Honky Tonky a univerzita ježdění pokračuje :)

 5. 200klasa

  A bude hůř :)))

 6. romek

  a kde je ten váš trail? docela se mi zamlouvá tak bych ho chtěl ochutnat, teda pokud to není přísně tajné.

Submit a Comment