Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

8 Comments

USA – Post canyon

USA – Post canyon

Druhé pokračování naší americké pohádky. Tentokráte hned u Hood river se nachází lokalita zvaná Post canyon.

Je to údolí, jaké byste pravděpodobně našli i u nás v čechách. Dole teče potůček, po stranách lesy, ptáčci zpívají a i když je okolo vedro jako kráva, v údolí se drží příjemný chládek. A věřte nebo ne, nikde žádný ochranář, co by zachraňoval broučka, takže zde mohlo vzniknout další bikové nebe. V lese tu najdete dirty, pumptrack, lávky,wallridery, singeltracky, težší freeride… Vše značené a udělané bezpečně. Při zkoušení pumptracku jsme dokonce potkali jednoho ze stavitelů, který jel obhlédnout stav a projet se (asi 50ti letý pán). Ten nám poradil co jezdit, co nejezdit, kde najdeme ty největší prasárny, a co je “nuda”.  Jako v předchozím případě jsou zdejší xc traily hladké a rychlé, neuvěřitelně zábavně namotané mezi stromama. Čas od času proložené lávkou, nebo přejezdem stromu. Postaveny jsou tak, že vyjedete na kopec a máte pocit, že jste se celou dobu houpali po rovince a hráli si s překázkama. Nádhera. Všechny traily jsou stejně jako v kanadě značeny barevně (obtížnost) a diamatny – technická obtížnost. U XC trailů se obtížnost určuje sířkou pěšinky a rychlostí střídání sklonů. Bohužel zábavnost pěšinky se nedá vyfotit, takže fotek moc není. Každý den držíme stejný plán, vstát až se nám bude chtít, dát si dvě hodinky na kole, a potom hurá na surf.

Comments

 1. Dobrý monstrum, to wólo. Ale tu našvindlovanou fotku nakřivo jsme poznali, nemysli si.

  Jinak jsme se zrovna včera s Radkem na kole bavili, že když vidí na fotkách samý lávky, tak že ani neni tak moc zklamanej :-)

 2. 14 fotka – co to kurva je ?
  střeva kuchařova ? :)

 3. Teda 12 tá fotka – sorry :)

 4. 100klada

  Perry: Lavky tu sou ale ne jak na hammertrailu, zkratka je ject muzes i nemusis, jak se ti chce a trail je zabavnej i tak. Ale zda by se tu Radovi libilo, to posoudit nemuzu :D

  Carys: To je obsah strev :D

 5. Vít Stoklasa

  Já se na lávku vždycky těším, protože to je místo, kde to konečně na chvilku přestane drncat a můžu si odpočinout :)))

 6. Ale jsem zklamanej, jen se snažim enbejt tak moc nasranej:) Ale že některý věci tam nejsou zrovna pro mě jsme věděli, už když jsme ten trip začli plánovat.

 7. A jinak chápu 200kládu, přesně tenhle pocit jsem měl na Mai ve Flims, kde se zbíjelo v max tempu přes 20 mminut a dole byly lávky – “ať už jsem na lávce a přestane to na sekundu bolet!”

 8. maloun

  ty vado si z toho leštim ..!! :))) ty lavičky v půlce a tejblík..ňam :)

Submit a Comment