Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

3 Comments

Kanada – Whistler

Kanada – Whistler

I když je kanada hlavně o trailech, na které se musíte dopravit sami, byl by hřích nezajet vyzkoušet legendární bikepark ve Whistleru.

Radek, protože to je kluk chytrá, tak ví a zná. Ví, že jezdit celý den v bikeparku je sice super, ale že by nám už chybělo to šlapání a tak volíme jiný plán. Půl dne XC/FR po trailech, potom tak na čtvrtou hodinu do parku. A proč právě na čtvrtou hodinu? No to je přece jasné, kdo přišel jezdit od 11ti, tak toho tak okolo čtvrté má dost a za malou úplatu, nebo zcela zdarma přenechá permici. Vzhledem k tomu, že v parku se jezdí do osmi do večera, což jsou čtyři hodiny ježdění, není co řešit. Češi se holt nezapřou. Přeci jen ceny zde nejsou úplně lidové – zlatá Francie.

V této várce nečekejte moc fotek, protože park nás vždy chytil natolik, že jsme chtěli jen jezdit, a tak z jediného focení vzniklo jen těchto pár fotografií. Přeci jen na focení je času zase už málo.

Jinak jestli bych měl nějak zhodnotit a porovnat s parky co znám – jde vidět, že to kluci staví už dlouho. I úplně nový trail, postavený jako hladký skákavý, je postaven tak, že tam není chyba, kterou byste chtěli změnit. Skoky do klopenek, z klopenek, lavice, sestupáky, postupáky…  Je tedy pravda, že jsem jezdili spíš skákavé traily, nebo traily kde se jezdí po skalách a lávkách, než čistě DH traily. To jsme si říkali, že těch máme v našem okolí (Evropa) víc než dost. A teď už dost řečí a hurá na fotky.

Comments

  1. Panebože, co to je za člověka, že proti němu vypadáš jak malý děcko?

  2. 200klada

    Vidis, toho jsem si ani nevsiml. My jsme si z nej celou dobu delali srandu, ze je z nas nejmensi, a tady vypada vetsi nez ja. To mu musim poslat

  3. maloun

    Bože nejhezčí fozku vybereš namátkou.. :) šílim závistí ..:)))))) peckáá..!

Submit a Comment