Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

5 Comments

Kanada – Ladies only

Kanada – Ladies only

Po krátké vsuvce z USA tu máme představení jednoho z legendárních trailů Ladies only

I přes své jméno se jedná o velice náročný trail, plný technických překážek, kamených úseků a kořenových pastí. Hladké pěšinky z USA jsou minulostí a už se zase zbíjí po kořenech. Na traily na tomto kopci se jezdí po vlastní ose. Auto se nechá dole a pěkně po svých se šlape po šotolinové cestě nahoru, které se dlouhými serpentýnami táhne ve svahu. Z ní co 100 metrů odbočuje nějaký trail. Většinu těch trailů byste znali z různých videí. Co je tu pozoruhodné, že namáhaná místa trailů jsou vyskládány kameny. A dle stáří trailu kameny drncají více či měné. Včera jsme tu jeli s Radkem “lehké” xcčko, a musím konstatovat, že některá místa počtem kamenů a velmi odkrytých kořenů předčí i DH tratě na ČP. Celkově, co se týká pojmu XC, je to tu úplně jinde. To co tu mají za XC, je u nás neschůdná brutal cesta, po které nejde jet. Jenže tady v tom potkáke skupinku samotných zenských středního věku, které to jedou!!!! Neuvěřitelné. Kéž by to tak fungovalo i u nás – ženské by jezdily na úrovni jako já a já bych jezdil o tři úrovně lépe.

Comments

 1. a foto labutě nebude? všichni se u ní fotí. pro`s i amatéři..nebo jste si jí nevšimli? P.S. proč jsi padal zrovna na LO a zrovna přes tu vodu?? tam se nepadá, tam se Kruškám ostuda nedělá, tam se odděluje zrno od plevele. doufám, že tě u toho nikdo neviděl, haha.

 2. ZuzicK

  Ten překlik ze 44 na 45 je úlek. Ještěže vim jak to pěkně dopadlo :-).

 3. paráda

 4. 2 Rob: Sám přece víš, že pro foťák se dělají věci, co se normálně nedělají :)). Klasika, bez fotáku v cajku, pro foťák sebou seknu.

 5. čibrut

  ahoj, moc se omlouvám, ale nevidím tu nikde žádné fórum, kde bych mohl otravovat a tak si troufnu a zkusim to třeba tu …

  Jaká je situace na Klínovci? Je tam normálně sjízdno a lanovka je funkční? Snažím se hledat po netu např. tu lanovku, ale nevím, jak jsou informace ohledně provozu aktuální (např. http://www.klinovec.cz/images/stories/2010/mapa-cenik.jpg ), navíc jsem našel cosi o výstavbě 4-sedačky “Klínovec Jáchymovská”? Prosím místní krajany :) o info, rád bych se tam ještě letos před zimou vypravil …prosím buď tu nebo na email thurzo zavináč email.cz. Díky moc!

Submit a Comment