Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

DH
2 Comments

Chainless race – last info

Ahoj zabíjácí, tak tu máme poslední ifno před chainless race, kterej vypukne už tuhle neděli 31 října. Tedy more info je uvnitř

tak vězte že jsme se s Petrem Heiníků rozhodli udělat první závody ve sjezdu bez řetězu – chainless race. Kde jinde, než na Monínci, v Rb bikeparku. A už tenhle víkend to vypukne.

Táákže. Nějaký důležitý informace. Lanovku jsme vám dohodli tak, že pojede už od čtvrtečního rána až do neděle – NONSTOP. Žádný intervaly po půl hodině, prostě furt.

Tady jsou rozpisy provozu lanovky :

Čtvrtek : 10 – 17

Pátek : 13 – 17

Sobota : 10 – 17

Neděle : 9:30 – 17

Ceny jsme stanovili klasický monínecký – 2OO,– 4hodinovka, 25O,– celodenní. Po všechny dny. Jdou samo koupit i jízdy, jde koupil dvouhodinovka, jde všechno – infos na kase. 

poster_chainless_final.jpg
 

Kategorie budou dvě – Muži a Ženy. Jediný co se musí, je v neděli vyrazit na trať už jen bez řetězu. Jinak si tam můžete blbnout do aleluja. Pravidla jsou takový, že vymlíkujeme vršek tratě až k boudě, od boudy mužete volit Fr nebo Dh trať dle libosti, až k silnici, kde bude opět vymlíkován (FR track) až do cíle. Jasný jako facka.

Na start závodu prosím již bez řetězu – budu na to nahoře sám, tak prostě nebudu mít možnost se tam ještě starat o něco dalšího, než pouštění stopek. Start bude dle tohoto rozpisu pro závodní den.

9 – 10h – presentace v restauračce

10 – 11:30 – tréningy.

12 – start prvního kola. Start druhého kola hned po dojetí prvního kola, haha. 

16h – cirka konec akce ? Asi tak.

V sobotu večer bude preparty v restauračce – přivezeme promítačku, pusíme bikový videa a do cca půlnoci, nebo 1h máme možnost bejt (lejt, blejt) v teple a v rodinném kruhu, haha. Pivo maj a rum taky. Ceny lidový.

Vapka bude, parking je free, je tam WiFi čistý záchody. Jídlo v restauračce do kila komplet, vybrané pochoutky jsou i za 7O,– :)

Celou šou děláme sami s PH, takže o záseky nebude nouze. Slíbil nám pomoct Duchna, Bůh mu žehnej, a ještě snad někdo bude hlídat silnici. Určitě. Sanitka je, paní doktorka taky, pískači samo nejsou a protože vás nebude varovat mlácení řetězů, zařvěte si až budete dodřepovávat klikujícího soupeře před vámi..

Listí (páč stále ještě padá) vyhrabeme až v sobotu ráno, na 1Oh sobotní by mělo bejt vše ready.

Na spořádaný průběh akce bude dohlížet Kuba Nepraš z Českého Svazu Cyglistiky, který se sice maskoval za svou ochotu nezištně pomoci, ale všichni víme, že ho SVAZ vyslal očekovat, jak by šly udělat závody českého poháru levněji, lépe a zbylo tak víc do kapsy. Je nám to jasné. I jeho požadavky a připomínky ve stylu “35O startovný, parking za kilo, vole podoj je” u nás ale nepadly na úrodnou půdu a proto bude vše free. : ) Zdravím zástupce Svazu a už se na něj těšíme. PS: Oběd pro tebe schválen, dostaneš prej ale jen polívku s max jedním rohlíčkem..

Tak a to je snad vše. Kdyby někdo něco nevěděl, budeme tam nějak k dispozici. Petr dole u cíle, já nahoře na startu.

Text:  Čárys, 720.cz

Comments

  1. děkuji velice !

    A snad bych jen dodal – počasí je taky koupený…takže slunce, 15stp. No comment. Viz : http://www.yr.no/place/Czech_Republic/Central_Bohemia/Jet%C5%99ichovice/

    Tak ahoj
    A ještě jednou díky.

  2. jiricipra

    není vůbec zač!!

Submit a Comment