Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

16 Comments

ETB narozeniny

Ano, tento web v různých podobách jede skutečně již osm let. Výročí připadlo na minulý víkend a jistě uznáte, že jako záminka k oslavě to už celkem jde. Inu dali jsme výzvu do bleskovek, že bychom se mohli sejít a co z toho vzešlo, si přečtěte uvnitř…
Přípravu jsem trošku podcenili s tím, že před výplatou v Nejdku do hospody nikdo nechodí – režim levné pracovní síly ve zdejších německých “montovnách” by se totiž dal shrnout do: “vstanu, jdu do fabriky, skládám u pásu součástky, jdu domů, pustitm novu, usnu, každodenně opakuju. Patnáctýho mi firma srovná kontokorent na nulu, já ho podojim a vyleju se.” Prostě lidi tady přísně dodržujou takovej spotřební cyklus.

Tentokrát to, pravděpodobně vinou předčasných vánočních večírků, bylo trochu jinak, takže jsme párkrát přeorganizovali plán, abychom se nakonec přecejen setkali ve Vinárně u Kostela – v naší “klubovně”. Zabrali jsme jediný volný stolek a začali příchozí vrstvit. Naštěstí se nám postupným dobýváním okolních stolů po krátké době podařilo vydobít si Lebensraum.

Postupně se nás sešlo celkem dost, jen mě trochu mrzí, že nedorazil třeba Carlos nebo Králýk. No nic. Probíráme jako správní oldschooláci pionýrské doby bikingu u nás, děsíme dívky hrůznými hostorkami o zraněních (contest kdo byl dýl v bezvědomí), prostě vzpomínková akce, jak má bejt. Kvůli teamové barvě popíjíme Božkovské zelené, dokud nezlikvidujeme místní zásoby, pak přecházíme na vodku. Jelikož už to Vítek ví, tak to napíšu. Aby přiopili Terku, tak jisté osoby pily vodky falešné. Já si teda dal ostrý. K tomu ji vyhecovali (no, v tom jsem trochu ppomáhal) v průběhu večera vyexovat 2 piva. Holka se nezdá, ustála to;-)
Po zavíračce jsme hromadně vyrazili směr Žába. Cestou to chce zazvonit na Králýka a aspoň mu trochu znepříjemnit večer:o) Neúspěšně proběhla licitace o ceně vstupného a jsme vevnitř. Co to Žába je? Umíte si představit pravou vesnickou diskotéku? Kde místní malý teenageři nosej výhradně bílý hadry svítící pod UV lampou, kšilty maj proklatě rovný a hlášky podle nich tvrdý? Vidíte to před sebou? Znásobte to dvěma a máte tamnější atmosféru. Zde akce na fernet a volný program. Někteří (některé) jsou divocí, někdo se i kroutí mezi teens, jasnou představu získáte z fotek.

Celkově fajn akce – díky všem, co přišli/přijeli a osm let s námi oslavili. Zachovejte nám přízeň a uUž teď se těšte na desáté výročí za dva roky, cucáci;-)

Radek B.

IMG_1601.JPG IMG_1604.JPG IMG_1605.JPG
IMG_1606.JPG IMG_1610.JPG IMG_1612.JPG
IMG_1614.JPG IMG_1630.JPG IMG_1633.JPG
IMG_1634.JPG IMG_1638.JPG IMG_1640.JPG
IMG_1653.JPG IMG_1663.JPG IMG_1666.JPG
IMG_1672.JPG IMG_1678.JPG IMG_1684.JPG
IMG_1688.JPG IMG_1693.JPG IMG_1696.JPG
IMG_1697.JPG IMG_1698.JPG IMG_1699.JPG
IMG_1707.JPG IMG_1708.JPG IMG_1715.JPG
IMG_1716.JPG IMG_1725.JPG IMG_1731.JPG
IMG_1745.JPG IMG_1748.JPG IMG_1749.JPG
IMG_1750.JPG IMG_1761.JPG IMG_1763.JPG
IMG_1764.JPG IMG_1766.JPG IMG_1774.JPG
IMG_1777.JPG    

Comments

 1. To bylo dost. Uz to nekdo rekl Terce???

 2. airrider

  Si to tu teprv asi přečte.njn, nebyli jsme hodní chlapečkové!!

 3. Skoro na to prisla sama, divila se ze je na uctu jen 6 vodek :D

 4. airrider

  Rekapitulace z vinárny:Vodka 6x, Desítka 43x, Dvanáctka 8x, Bílý víno 2x, no a jeste zelená že? , moment, kalkulačka….uctyhodnych 37!! to nebylo málo

 5. ty woe, a to Terka vypadala na slušnou holku…

  mimochodem Draxík nezklamal a má na své oblíbené diskošce opět komplet obleček od HF!! hanba ti!
  a pije!! a to mu je tepřiv 15let

 6. Frankq

  dobra akcička už se těšim na dalši až náka bude tak dejte vědet ;-)
  Jinak dík klukum Brožům že sem u nich mohl přespat sice mi trochu trvalo než sem v tom jakoby
  obýváku našel vypínač na světlo ale po chvíli sem to našel :D fakt díííík

 7. Když nejsi v uniformě od HF, nejsi správný teenager! :D

 8. za 2 roky prijedu, to bude kulaty takze i velky… Teste se… -(8-D

 9. Vše nej k narozeninám! Zapito kvalitně, tak to má bejt.

 10. vrbitch

  skoda, ze sem nemoh dorazit mohlo to bejt minimalne divoky : ) Tak vsechno nejlepsi!

 11. Od tohodle bych nechtěl facku. Zde dostává laškovná věta : ” nechtěl by jsi mi trochu naplácat, miláčku” úplně jinej rozměr :)
  http://etbikez.com/2007/ET_narozeniny/imagepages/image9.html

 12. Gratulace to musel bejt mazec

 13. fireman

  vse nej k narozkam !!!!! snad se vsichni sejdete v pardubkach na zavodech!!

 14. Carys:
  Bracha ma tlapu, kdyz ji sevre, tak ma kladivo… tenhl tejden nejakej typek v autobuse zkusil. Nechtel pustit brachovo kamose z nocniho busu ven, tak ho chtel bratr naoplatku vytahnout zavirajicima se dverma ven. Neslo to. 5 kamopsu ho drzelo, ale malem je vytahl vsechny ven. Tak mu dal jedno kladivo rovnou na xicht at si ho nechaj, byly jen slyset praskat kosti a chrupavky, dvere se zavrely a kluk odjel. Sem rad ze nevime co se s nim delo pak. Nemel prudit hodnyho, lec lehce prerostlyho kluka :D

 15. Wintel alias 200klada

  Ten Jiznak je nejakej zakletej.
  Celou cestu do nas ten typek neco prudil, ale protoze nas jeho kamosi uklidnovali, at ho nechame, a slo na nich videt, ze to mysli opravdove a byli celkem v pohode, tak jsme ho nechali a brali to spis jako srandu. Kdyby nas nechal vystoupit, tak se mu nic nestalo. Nechapu, proc mel potrebu chytit si kamose, kdyz zustal v autobuse jako posledni sam. To se proste nedela. A jeste kdyz ho nechtel nechat vystoupit. Fuj.

 16. 4: 100klada,200klada: Tak ted jsem se fakt nasmál. Úplně ho vidím. Nejvíc. Díky. fakt muhahahaááá. Dobře barbar 200conan

Submit a Comment